Nosné konstrukce z kvalitního dřeva pro snadnou montáž a bezchybný výsledek

Projektujeme a vyrábíme klasické i atypické dřevěné konstrukce pro nosné stěny, stropy i celé dřevostavby.

Hranoly s předpřipravenými tesařskými spoji dodáváme na stavbu očíslované spolu s montážními návody, abyste je rychle a snadno poskládali.

V případě zájmu dřevo brousíme, opatřujeme vhodnými nátěry a kompletujeme s kvalitním spojovacím materiálem dle vašeho výběru.

POPTAT DŘEVĚNOU KONSTRUKCI

JAKO SNADNÁ
STAVEBNICE

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS I ROZPOČET

I když plánujete složitou nebo atypickou stavbu, naším cílem je, abyste ji v každém případě snadno postavili, a nemuseli tak řešit zbytečné vícepráce. Věnujeme velkou pozornost přípravě vstupního projektu, u kterého ověřujeme jeho proveditelnost. Zároveň odchytáváme případné chyby a nepřesnosti, které by vám později při realizaci způsobovaly komplikace. Projekty, které obsahují chyby, nikdy nepouštíme do výroby.

ZÁLEŽÍ NÁM NA DETAILECH

Konstrukce umíme navrhnout včetně všech doplňujících prvků, u kterých vždy dbáme na čistotu detailu. U složitých návrhů neděláme kompromisy na designu, ale hledáme postupy, jak žádaného výsledku dosáhnout. Připravujeme různé typy spojů jak pomocí strojů, tak i závěrečným ručním opracováním.

OD MALÝCH DŘEVĚNÝCH KONSTRUKCÍ AŽ PO VELKÉ DŘEVOSTAVBY

Nezáleží na tom, jestli připravujeme konstrukci dřevěné pergoly, která bude doplňkem na vaší zahradě, dřevěné vazníky nebo dřevěnou konstrukci domu. Každé zakázce věnujeme náležitou pozornost a její realizaci s vámi průběžně konzultujeme. Díky našim zkušenostem s montáží vám dokážeme i v případě problémů poskytnout odbornou konzultaci, aby stavba konstrukce vždy dobře dopadla.

REALIZOVANÉ DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA UKRYTÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • ZEN HOUSE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

  • RODINNÝ DŮM V OBCI PODBRDY

OZVĚTE SE NÁM

Rádi byste se dozvěděli víc o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů