Vyrábíme atypické dřevěné konstrukce

Atypické dřevěné konstrukce jsou konstrukce unikátního tvaru, vzhledu nebo řešení. Často se jedná o designové konstrukce. Tyto atypické konstrukce vyrábíme na míru přesně dle specifických požadavků zákazníka.

Před výrobou posuzujeme proveditelnost projektu a ověřujeme řešení náročných konstrukčních detailů. V případě potřeby navrhujeme úpravy, aby byl projekt technicky zpracován správně. To zajistí efektivní výrobu a spolehlivou montáž.

Každé navrhované řešení s klientem procházíme nad 3D modelem, aby si mohl detailně prohlédnout výstup i v pohledech, které 2D model neumožňuje. Dbáme, aby navrhované řešení bylo v souladu s nároky na estetiku, které zejména u designových konstrukcí jsou vysoké i v těch nejmenších detailech.

Výroba pak probíhá na základě detailní výrobně-montážní dokumentace.

POPTAT ATYPICKOU KONSTRUKCI

Proč dřevěné konstrukce od nás?

Jsme odborníci na dřevozpracování. Díky týmu odborníků napříč stavebními obory se nebojíme výzev ani netradičních řešení. Kvalita naší výroby stojí na precizním zpracovaní projektu nebo revizi již hotového projektu. Projekty, které vykazují chyby, nepřesnosti nebo nedostatky do výroby nepouštíme. Záleží nám na tom, aby konstrukce na stavbě fungovala, i aby splňovala veškeré požadované nároky na estetiku.

>>Jak naše dřevěné konstrukce vyrábíme?


Prototyp konstrukce

Chceme dodávat spolehlivé konstrukce. Konstrukce, které na stavbě opravdu fungují. A proto v případě potřeby vyrábíme prototyp.

Prototyp má význam u geometricky netypických konstrukcí, u výrobků a konstrukcí směřujících daleko do ciziny, nebo u realizací, kde hledáme úplně nová řešení.

Prototyp konstrukce nebo její části si vyrobíme a poskládáme u nás na dílně. Ověříme si na něm všechny návaznosti včetně estetických detailů. Pokud zjistíme nějaké nepřesnosti, tak je odladíme a teprve poté vyrobíme konstrukci, kterou dodáme klientovi.

My i klient pak máme jistotu, že námi navrhované řešení funguje, výsledná konstrukce půjde na stavbě spolehlivě poskládat a bude přesně podle představ.

prototyp konstrukce
Wood cabin


Tiny house a Wood cabin

Atypické, moderní, minimalistické a praktické. Hledáte originální stavbu pro svoji rekreaci? Stále větší a větší popularitě se těší takzvané Tiny house nebo Wood cabin. Pro tyto malé domečky je charakteristické velké prosklení z tvrzených skel, moderní design, dřevěné obklady, ekologické zpracování i mobilní základy.

Pomůžeme vám s návrhem celého projektu tak, aby odpovídal vašim estetickým požadavkům, praktičnosti i umístění na pozemku.


Designové konstrukce

Máte v hlavě představu o unikátní konstrukci, která se vymyká zažitým řešením? Chcete netradiční stavbu, ze které se budete těšit? Vyrábíme designové konstrukce na míru. Dbáme na harmonii funkčnosti i estetiky stavby. Konstrukční prvky se snažíme řešit tak, aby byly v souladu s designem stavby a nenarušovaly její vzhled.

Zpracujeme projekt a vyrobíme konstrukci přesně podle vašich představ.

zen house designová konstrukce

Prohlédněte si naše realizované projekty.

  • ZEN HOUSE

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se Vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů