Dřevěné konstrukce s dlouhou životností pro venkovní užití

Vyrábíme zahradní domky, chatky, altány, pergoly, přístřešky pro auta a jiné dřevěné zahradní konstrukce včetně kvalitního zahradního nábytku z masivu. Na míru pro každou zahradu. I jednoduché zahradní konstrukce si zaslouží kvalitní projekt a na milimetry přesnou realizaci. Vždyť dobře vyrobená konstrukce vám bude sloužit mnoho let.

Rádi vám nabídneme některý z našich již hotových a ověřených projektů nebo vytvoříme nový přímo pro vaši zahradu. Stačí nám znát umístění stavby, půdorys a požadovanou výšku finální konstrukce.

POPTAT ZAHRADNÍ KONSTRUKCI

Proč dřevěné konstrukce od nás?

Konstrukce vyrábíme na CNC stroji, který umožňuje velmi přesnou a ekonomickou výrobu. Atypické detaily na konstrukcích dopracovávají naši šikovní tesaři. Jednotlivé díly konstrukce dodáváme přehledně očíslované v souladu s výrobně-montážní dokumentací tak, aby šla snadno smontovat. Pokud si nechcete konstrukci montovat sami, nabízíme i možnost montáže na vaší zahradě.


Zahradní domky a chatky

Potřebujete zahradní chatku pro chvíle odpočinku, pro posezení s přáteli, kancelář pro svůj home office nebo dokonce jako venkovní saunu? Využijte místo na své zahradě a nechte si navrhnout zahradní domek přesně podle svých představ.

Zpracujeme projekt a zahradní domek vám vyrobíme na míru. V případě zájmu vyrobíme i nábytek z masivu.

zahradni domek
Zahradní altán


Altány a pergoly

Plánujete zastřešené venkovní posezení pro grilování nebo pergolu na míru vašemu pozemku? Rádi vám navrhneme altán či pergolu přesně podle vašich představ v různých rozměrech i provedeních.

Dodávané dřevo ošetříme nátěry dle vašich preferencí, abychom mu zaručili co nejdelší možnou životnost.


Zimní zahrady

Vybudujte si zimní zahradu pro chvíle odpočinku. Obklopte se rostlinami a čerpejte sílu přírody i v zimním období. Zimní zahrada zvětší obytný prostor a díky prosklení vpustí do vašeho domova více světla.

Vyrobíme vám zimní zahradu na míru.

Přístřešek pro auto


Přístřešky a garážová stání

Navrhneme a dodáme vám dřevěný přístřešek nebo zastřešené garážové stání pro vaše auto. Vše podle vašich představ a prostorových možností.

Dodávané dřevo ošetříme potřebnými nátěry, abychom mu zaručili co nejdelší možnou životnost. Barevný odstín nátěru si zvolíte dle vašich designových preferencí.


Tiny house a Wood cabin

Atypické, moderní, minimalistické a praktické. Hledáte originální architektonický prvek pro svoji zahradu? Stále větší a větší popularitě se těší takzvané Tiny house nebo Wood cabin. Pro tyto malé domečky je charakteristické velké prosklení z tvrzených skel, moderní design, dřevěné obklady, ekologické zpracování i mobilní základy.

Pomůžeme vám s návrhem celého projektu tak, aby odpovídal vašim estetickým požadavkům, praktičnosti i umístění na pozemku.

Wood cabin
Designová konstrukce


Designové konstrukce

Máte v hlavě představu o unikátní konstrukci, která se vymyká zažitým řešením? Chcete netradiční stavbu, která bude šperkem vašeho pozemku? Vyrábíme atypické i designové konstrukce. Dbáme na harmonii funkčnosti i estetiky stavby. Konstrukční prvky se snažíme řešit tak, aby byly v souladu s designem stavby a nenarušovaly její vzhled.

Zpracujeme projekt a vyrobíme konstrukci podle vašich představ.

Prohlédněte si naše realizované projekty.

  • GARÁŽOVÉ STÁNÍ

  • ZAHRADNÍ ALTÁN

  • ZEN HOUSE

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se Vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů