Loading...

Proč dřevěné konstrukce od nás?

Jako majitelé architektonického a projekčního studia jsme často potřebovali dřevěné konstrukce pro své vlastní projekty. U našich dodavatelů jsme ale nikdy neměli jistotu, že výsledná konstrukce bude v takové kvalitě a čase, které potřebujeme. Rozhodli jsme se proto do týmu přizvat odborníky na dřevozpracování a založili firmu SENES.

Od té doby víme, že naše konstrukce vznikají z kvalitních materiálů, neobsahují chyby a jsou vždy ve správný čas na správném místě. To samé nabízíme i našim zákazníkům.

V co věříme?

Víme, jaké to je, když se na stavbě nedaří kvůli špatně dodané konstrukci. Naši práci proto zakládáme na propracovaných a technologicky ověřených projektech, abychom vám dali jistotu, že na stavbě vše zvládnete snadno a bez problémů. Každou vaši referenci vnímáme jako naši vizitku a záleží nám na tom, aby se vše podařilo k radosti vás i vašeho investora.

Naše hodnoty.

JSME SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO VAŠI STAVBU

Naší prioritou je vždy transparentní a férové jednání, a tak nikdy neslibujeme nic, co nedokážeme splnit. Vámi dodané projekty ověřujeme a následně vyrábíme za takových časových a finančních podmínek, na kterých se s vámi předem dohodneme.

VYRÁBÍME
JEN OVĚŘENÉ
PROJEKTY

Jako odborníci z různých stavebních oborů rozumíme tomu, co děláme. Váš projekt umíme nejen správně vyrobit, ale také dořešit do těch nejmenších technologických a vizuálních detailů. Rádi vám pomůžeme v každé fázi vaší stavby tak, aby vše dobře dopadlo.

VAŠE
SPOKOJENOST JE
NAŠÍ VIZITKOU

Nabízíme takovou službu, jakou chceme sami dostávat. Při práci na vašich projektech jste našimi rovnocennými partnery, se kterými sledujeme stejný cíl: postavit stavbu, na kterou budeme moci být společně pyšní.

Vedení firmy.

V našem týmu si zakládáme na přátelských vztazích a jsme rádi, když se nám stejná atmosféra podaří vybudovat i ve vztahu k našim zákazníkům. Na vašich projektech pracujeme v tomto složení:

Andělín Slavík DiS.

Hlavní projektant

Zabývá se zpracováním výrobní a montážní dokumentace dřevostaveb. Na základě projektu vypracovává 3D návrh konstrukce, jehož součástí je vizualizace, výpis materiálu, výkresy prvků, data pro montáž a pro obráběcí centra. Poskytuje poradenství a školení pro program CADwork.

Ing. Pavel Nechanický

Hlavní projektant

Jako statik posuzuje nosnost a stabilitu konstrukcí, nejradši má dřevostavby a rád přijímá technologické výzvy. Jeho slovy řečeno: „Čím složitější, tím lepší.”

Ing. Tomáš Sládek

Hlavní konstruktér

Zabývá se zpracováním výrobní a montážní dokumentace dřevostaveb. Na základě projektu vypracovává 3D návrh konstrukce, jehož součástí je vizualizace, výpis materiálu, výkresy prvků, data pro montáž a pro obráběcí centra. Poskytuje poradenství a školení pro program CADwork.

Ing. arch. Jiří Müller

Hlavní architekt

Má přehled o všech projektech, každý návrh projde jeho drobnohledem. Neříkejte před ním, že něco nejde, protože vždycky najde hned několik řešení.

Naše partneři a dodavatelé.

Své jméno spojujeme s firmami, u kterých si ceníme jejich profesního přístupu a na které se můžeme vždy spolehnout.

Logo 2MAD
Logo 2MAD Building