Nabízíme komplexní služby

Specializujeme se na výrobu dřevěných konstrukcí, ale náš tým tvoří odborníci napříč stavebními obory, a proto Vám můžeme pomoct s realizací vašeho projektu od samého začátku až do konce.

Nejprve se zaměřujeme na technicky správně udělaný projekt, u kterého domýšlíme i detaily, které nemusí být na první pohled zřejmé.

V projektové přípravě pracujeme s interaktivními 3D vizualizacemi, ve kterých projekty společně projdeme ještě před zadáním do výroby. Většinu materiálu máme skladem, a tak vyrobenou konstrukci dostanete ve smluveném termínu a za domluvený rozpočet.

Celou objednávku vám dopravíme přehledně uspořádanou a očíslovanou, aby šla rychle a snadno sestavit. Pokud budete potřebovat, rádi vám pomůžeme s montáží celé konstrukce přímo u vás na stavbě.

USNADNÍME VÁM

KAŽDOU FÁZI REALIZACE

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže vám rádi připravíme cenovou nabídku jen pro ty služby, které aktuálně potřebujete.

REVIZE JIŽ HOTOVÝCH
PROJEKTŮ

Každou konstrukci začínáme kvalitně udělaným projektem. Zakládáme si na tom, aby výsledné stavby nejen dobře vypadaly, ale také fungovaly. Projekty, které obsahují chyby, proto nepouštíme do výroby.

PROJEKTY DŘEVĚNÝCH
KONSTRUKCÍ

Vytváříme návrhy pro uspořádání prvků nosné konstrukce, statické návrhy pro umístnění konstrukcí na stavbu a cenové nabídky na realizaci, montážní práce a dopravu.

PŘÍPRAVNÉ REALIZAČNÍ
PRÁCE

Pro každý projekt připravujeme přehlednou výrobně-montážní dokumentaci, naskladňujeme dřevo na stavbu a zajišťujeme dopravu i na obtížně dostupná místa.

ARCHITEKTONICÉ
NÁVRHY

Architektonický návrh vytváříme přímo s investorem tak, aby vyhovoval jeho skutečným potřebám. Umíme realizovat všechny etapy projektu včetně výběru místa nebo pozemku.

TESAŘSKÉ
PRÁCE

Kromě CNC dřevozpracování nabízíme i doplňující řemeslné práce. Naši kvalifikovaní tesaři zpracují veškeré detaily na konstrukcích tak, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

NAPIŠTE NÁM

Zašlete nám nezávaznou poptávku pro svůj projekt nebo poptejte některé z našich služeb.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

UKÁZKY
NAŠICH REALIZACÍ

  • GARÁŽOVÉ STÁNÍ

  • BYTOVÝ DŮM V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • ZAHRADNÍ ALTÁN

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V OBCI PŘÍCHOVICE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA UKRYTÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V MALÉ OBCI ZA PRAHOU

NEZÁVAZNĚ POPTAT