Tradiční konstrukce krovu ze dřeva pro střechy s jedinečným charakterem

Vyrábíme dřevěné krovy na míru. Při výrobě používáme přesný a do detailu dotažený 3D model vycházející z projektu krovu, který zpracováváme ve specializovaném profesionálním software pro dřevěné konstrukce. Následně se informace zpracovávají na moderním počítačem řízeném CNC stroji. Díky tomu dosahujeme velmi precizního opracování veškerých tesařských konstrukcí. Tam kde končí limity stroje, dotahujeme práci ručně.

Díky kvalitní a poctivé přípravě dopředu víme, co bude výstupem, a před zahájením výroby to s vámi rádi projdeme do detailu.

POPTAT DŘEVĚNÝ KROV

Proč dřevěný krov od nás?


Navrhneme dřevěný krov, který sedne

Základem je vždy zaměření skutečného stavu konstrukce, na které se bude stavět. Na jednoduché tvary postačí metr, pásmo, laser. Na ty složitější nebo hůře přístupné využíváme zaměření geodetickými metodami, čímž získáváme relevantní tvar podkladní konstrukce. U rekonstrukcí starších objektů i u staveb nových, můžeme poskytnout statické posouzení dřevěné konstrukce jako celku. Nevhodně navržené nebo technicky nedotažené projekty analyzujeme a v rámci diskuze s vámi upravujeme do stavu proveditelnosti. Projekty krovů navrhujeme v interaktivním 3D prostředí CADwork, a tak si návrh krovu můžete projít ve virtuálním prostředí ještě před zahájením stavby.


Přesná a ekonomická výroba

Krovy zpracováváme na CNC dřevoobráběcím centru Hundegger K2i, se kterým dosahujeme přesnost i na milimetry. Díky preciznímu opracování dodáváme velmi spolehlivé konstrukce, které na stavbě snadno a rychle smontujete. Přesností zpracování zbytečně neplýtváme materiálem a šetříme tak nejen rozpočet, ale také životní prostředí.


Dlouhotrvající kvalita

Navrhujeme dřevěné krovy s dlouhou životností, které dobře fungují a vydrží i sto let. Vždy respektujeme charakter původní stavby a navrhujeme řešení, která jsou nadčasová nejen kvalitou zpracování, ale i po estetické stránce. Pro realizace si vybíráme kvalitní lepené lamelové materiály nebo masivní konstrukční dřevo, které v případě potřeby kombinujeme s dalšími materiály, např. s ocelí.

Prohlédněte si naše realizované projekty.

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V OBCI PŘÍCHOVICE

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V MALÉ OBCI ZA PRAHOU

  • RODINNÝ DŮM V OBCI PODBRDY

OZVĚTE SE NÁM

Rádi byste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů