Vyrábíme propracované stavby vyzdvihující přirozenou krásu dřeva

Dřevostavby jsou naší srdeční záležitostí. Vyrábíme dřevěné konstrukce pro stavby běžného užití i pro projekčně náročné objekty. Jako architekti a projektanti se nebojíme technologických výzev a nad každým projektem přemýšlíme tak, aby konstrukčně fungoval a zároveň vyzdvihoval přirozenou krásu dřeva jako stavebního materiálu.

POPTAT DŘEVOSTAVBU

Proč dřevostavbu od nás?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Záleží nám na výsledku, a proto nad projekty přemýšlíme a řešíme je do detailů. Chceme, aby naše stavby konstrukčně vždy dobře fungovaly, ale také aby dobře vypadaly. Pracujeme s moderními profi nástroji, takže si vizualizaci vašeho projektu můžete prohlédnout ještě před výrobou a ověřit si, zda je vše podle vašich představ. Díky našim komplexním službám vás projektem můžeme provést od úplného začátku až do konce.

moderní dřevostavba


Moderní dřevostavby

Postavíme vám dřevostavbu, která bude dobře vypadat, bude odpovídat vašim potřebám a nárokům na bydlení a také bude dobře fungovat i za desítky let. Vyrábíme dřevěné konstrukce na míru. Pro výstavbu dřevostaveb používáme lepené masivní trámy, pro nejnáročnější poptávku borovice a modříny ze severských zemí.


Rekonstrukce roubenky

V dnešní době si snadno postavíte roubenku podle nejmodernějších technologií. Výhodou výroby roubenky na CNC obráběcím centru je možnost vyřezání hranolů s perem a drážkou tak, že do sebe jednotlivé díly stavby zapadají i bez nutnosti vyplňování spár. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci starší roubenky, vyrobíme vám potřebné díly na míru k původní konstrukci.

rekonstrukce roubenky


Běžný i nízkoenergetický standard

Pro moderní dřevostavby nejčastěji používáme skryté spoje, které nejsou vidět a které eliminují ztráty tepla a nežádoucí proudění vzduchu. Pro izolace volíme dřevovláknité desky, které se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi srovnatelnými s minerálními vlnami. Pro roubenky používáme dvojité stěny plněné izolací. Budoucí majitelé našich staveb si tak mohou dopřát svoji vysněnou dřevostavbu i v nízkoenergetickém provedení.

Prohlédněte si naše realizované projekty.

  • MODERNÍ REKREAČNÍ OBJEKT

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA UKRYTÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • ZEN HOUSE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

  • RODINNÝ DŮM V OBCI PODBRDY

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů