Vyrábíme vizuálně propracované stavby vyzdvihující přirozenou krásu dřeva

Zaměřujeme se na výrobu vizuálně i projekčně náročných dřevostaveb a roubenek, ale také na menší stavby pro běžné užití.

Jako architekti a projektanti se nebojíme technologických výzev a nad každým vaším projektem přemýšlíme tak, aby konstrukčně fungoval a zároveň vyzdvihoval přirozenou krásu dřeva jako stavebního materiálu.

POPTAT DŘEVOSTAVBU

OSLAVA DŘEVA V KAŽDÉM
DETAILU

moderní dřevostavby

MODERNÍ DŘEVOSTAVBY

Moderní dřevostavby a roubenky se dokáží skvěle přizpůsobit i těm nejnáročnějším podmínkám, a tak vznikají i na těžko dostupných místech. Při dopravě materiálu na stavbu proto řešíme i to, aby bylo možné konstrukci do určené lokality dopravit a tam ji bez problémů sestavit. Pro výstavbu dřevostaveb používáme lepené masivní trámy, pro nejnáročnější poptávku borovice a modříny ze severských zemí.

REKONSTRUKCE ROUBENKY

V dnešní době si snadno postavíte roubenku podle nejmodernějších technologií. Výhodou výroby roubenky na CNC centru je možnost vyřezání hranolů s perem a drážkou tak, že do sebe jednotlivé díly stavby zapadají i bez nutnosti vyplňování spár. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci starší roubenky, vyrobíme vám potřebné díly na míru k původní konstrukci.

rekonstrukce roubenek

BĚŽNÝ I NÍZKOENERGETICKÝ STANDARD

Pro moderní dřevostavby nejčastěji používáme skryté spoje, které nejsou vidět a které eliminují ztráty tepla a nežádoucí proudění vzduchu. Pro izolace volíme dřevovláknité desky, které se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi srovnatelnými s minerálními vlnami. Pro roubenky používáme dvojité stěny plněné izolací. Budoucí majitelé našich staveb si tak mohou dopřát svoji vysněnou dřevostavbu i v nízkoenergetickém provedení.

REALIZOVANÉ DŘEVOSTAVBY
A ROUBENKY

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA UKRYTÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • ZEN HOUSE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

  • RODINNÝ DŮM V OBCI PODBRDY

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů