MODERNÍ DŘEVOSTAVBA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

Tento objekt jsme realizovali na místě původní zděné rekreační chaty. Zde slouží mladé rodině jako rodinný dům i pracovna. Konstrukčně jsme ho navrhovali jako masivní dřevostavbu. Klient si přál použít dřevo nejen na nosnou konstrukci, ale i na viditelné povrchové plochy. Pro nosnou konstrukci jsme proto vybrali masivní lepené profily z borovice, které plní jak nosnou, tak zároveň pohledovou funkci. V kombinaci s velkorysým prosklením fasády, které propojuje vnitřní prostor se zahradou, vznikla designově odladěná moderní roubená stavba splňující ty nejvyšší nároky pro moderní a bezstarostné bydlení.

Velký důraz jsme kladli na důsledné zpracování všech detailů již v projektové fázi a na velkou míru disciplíny i kontroly ve výrobní i realizační fázi.

Projekční přípravu zajistily firmy 2MAD s.r.o. společně s DEKSLA s.r.o.. Dodávku na klíč pak firmy 2MAD Building s.r.o. společně s WALLTECH s.r.o.

Zajímá vás, jak vypadá interiér této moderní roubenky? Podívejte se zde.

Tato dřevostavba vznikla v souladu s konceptem 4Elements Living, který představuje propojení tradičního českého postupu stavění a moderního stylu života.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE? CHTĚLI BYSTE MODERNÍ DŘEVOSTAVBU OD NÁS? ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.
NEZÁVAZNĚ POPTAT
Našich partnerů si ceníme. Tento projekt vznikl ve spolupráci s:
Logo 4Elements Living
Logo 2MAD
Logo 2MAD Building