Specializujeme se na výrobu boulderových a lezeckých stěn podle nejmodernějších technologií. Lezecké stěny navrhujeme v rozmanitých designech a tak, aby fungovaly v každém prostoru. Podle vašeho zadání připravujeme tvarovou studii a projekt celé konstrukce, kterou vám pomůžeme také namontovat.

POPTAT LEZECKOU STĚNU

PRECIZNOST V KAŽDEM
KROKU

OCELOVÁ NEBO DŘEVĚNÁ KONSTRUKCE

Jak dílce opláštění, tak části konstrukce od nás přijíždí na stavbu hotové, nařezané či natřené. Veškeré projekční práce probíhají v 3D CAD / CAM softwaru, který nám umožňuje detailní návrh a řešení nosné konstrukce a celého opláštění ve 3D. Dílce opláštění vyrábíme na 5-osém CNC stroji, části nosné konstrukce na CNC pro tyčové prvky.

KVALITNÍ OPLÁŠTĚNÍ

Opláštění vyrábíme z březové překližky Multiple x tloušťky 21 mm, v nejvyšší kvalitě BB / BB. Už dávno odzvonilo pasování jednotlivých dílců opláštění na místě. Dnešním standardem jsou předem nařezané desky pomocí CNC technologie, které jsou na dílně opatřeny povrchem z epoxidového emailu na vodní bázi a skelného granulátu.

OCHRANA HRAN A ÚCHYTY

Hrany stěn chráníme proti prodření od lezeckého lana nerezovými profily montovánými až po spasování desek nebo montováním mezi jednotlivé desky během jejich spasovávání. Jako úchyty standardně používáme speciální pozinkované matice uchycené 2 vruty, tzv. buldogy, díky čemuž nemůže dojít k jejich protočení a uvolnění. Pro venkovní lezecké stěny si necháváme zhotovovat speciální nerezové matice.

REALIZOVANÉ LEZECKÉ
STĚNY

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů