Loading...


Jsme odborníci na dřevozpracování.

Na velikosti a typu stavby u nás nezáleží. Na CNC obráběcím centru vyrábíme dřevěné konstrukce pro stavby všech rozměrů. Co nedokáže stroj, dotáhnou ruce řemeslníků. Rádi vám pomůžeme s projektem, výrobou i montáží.

V našem oboru jsme profíci, proto kromě dřevovýroby samotné nabízíme také revize projektů, statické posudky a řešení netradičních, designových a atypických staveb.

Ať už řešíte malé konstrukce jako jsou dřevěné garáže, pergoly, zahradní domky nebo velké konstrukce jako dřevostavby, roubenky, bytové domy, hotel nebo administrativní budovy, neváhejte se na nás obrátit.

Dáváme dřevu tvar.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Moderní obráběcí centrum

Materiál obrábíme na CNC stroji Hundegger K2i, který umožňuje výrobu tesařských konstrukcí na míru. Dokáže na milimetry přesně opracovat jednotlivé díly konstrukce do různých tvarů, i atypických. Výstupem je „stavebnice“, která jde na stavbě snadno a přesně složit.

Precizní a ekonomická dřevovýroba

Díky plně automatizované výrobě lze v krátkém čase precizně opracovat velký objem dřeva. Výhodou je také variabilita výroby – K2i řeže, frézuje, vrtá, dlabe, plátuje, čepuje. Zvládne malé i velké průřezy a umožnuje tak výrobu různých typů konstrukcí, od těch nejmenších až po objemově rozsáhlé. Optimalizace prořezu pomocí softwarových nástrojů přesně definuje potřebné množství materiálu a tím ušetří náklady za jeho pořízení. Strojní opracování dřeva je maximálně ekonomické.


Tesařské práce

Na kvalitu výroby u nás dohlíží zkušení tesaři, kteří ručně dopracovávají atypické detaily konstrukcí. Výsledek je vždy podle představ a té nejvyšší kvality. Pokud si konstrukci nechcete montovat sami, můžeme se o její sestavení postarat my.


Kontrola projektu

Základem kvalitní konstrukce je dobře zpracovaný projekt. Před zahájením výroby proto vždy provádíme revizi projektu a ověřujeme jeho proveditelnost. Záleží nám na funkčním výsledku, a proto projekty, které obsahují chyby, do výroby nepouštíme. Případné chyby a nepřesnosti s vámi zkonzultujeme nad 3D modelem a upravíme dle vašeho přání.

Řešení složitých prvků konstrukcí

Klademe důraz na detaily, na propojení technické a estetické stránky stavby, protože kvalitně a správně vyřešený detail konstrukce ovlivňuje její následnou kompletaci. Výsledkem jsou funkční konstrukce, které dobře vypadají a jejichž realizace není příliš náročná ani nesmyslně drahá.


Projektování a statické výpočty

Ať už máte projekt již hotový, jste teprve na začátku nebo provádíte změny, konstrukci prověří autorizovaný statik, který případně navrhne potřebné změny a úpravy v projektu.

Moderní software s 3D vizualizacemi

Pracujeme s profi nástroji. Díky modernímu software CADwork pracujeme s interaktivními 3D vizualizacemi, které umožňují prohlédnout si návrh konstrukce ve virtuálním prostředí. Svůj projekt si můžete detailně prohlédnout ještě před zadáním do výroby a zkontrolovat, zda splňuje vaše představy.


Přípravné realizační práce

Pro každý projekt připravujeme výrobně-montážní dokumentaci a jednotlivé díly konstrukce dodáváme přehledně očíslované v jejím souladu, aby vyrobená konstrukce šla na stavbě snadno a rychle smontovat. Součástí přípravných prací může být i např. soupis a dodávka spojovacího materiálu, deskového materiálu, izolací, nátěrů apod.

Další služby

 • zajistíme materiál pro výrobu dle specifikace projektu
 • možnost uskladnění vyrobené konstrukce do termínu montáže
 • nakládka a závoz vyrobené konstrukce dle požadavků a specifikací stavby
 • zajistíme montáž vyrobené konstrukce na stavbě
 • možnost sestavení prototypu na dílně pro atypické konstrukce menšího rozměru

NAPIŠTE NÁM

Zašlete nám nezávaznou poptávku pro svůj projekt nebo poptejte některé z našich služeb.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Naše dřevěné konstrukce fungují.
Přesvědčte se.

DŘEVĚNÉ
KROVY

Dodáváme snadno montovatelné krovy z masivu i lepeného dřeva. Krovy realizujeme včetně precizně opracovaných pohledových prvků.

DŘEVĚNÉ
KONSTRUKCE

Vyrábíme vše od malých konstrukcí až po velké dřevostavby. Materiál odebíráme od prověřených dodavatelů, díky kterým vám dodáváme konstrukce prvotřídní kvality v domluvených termínech.

DŘEVOSTAVBY
A ROUBENÍ

Měníme vaše sny ve skutečnost. Ať už si vyberete moderní dřevostavbu nebo stylovou roubenku, vždy od nás získáte vizuálně propracovanou stavby vyzdvihující přirozenou krásu dřeva.

NÁSTAVBY
A PŮDY

Navrhujeme a realizujeme rekonstrukce pomocí dřevěných nebo ocelových konstrukcí tak, abyste ze svého původního objektu vytěžili maximum.

DROBNÁ ZAHRADNÍ
ARCHITEKTURA

Vyrábíme a dodáváme zahradní domky, chatky, pergoly, altány i zastřešená garážová stání. Námi dodané konstrukce mají dlouhou životnost pro venkovní užití. Vše navrhneme na míru podle vašich potřeb.

KONSTRUKCE
LEZECKÝCH STĚN

Jsme specialisté na designové lezecké stěny a bouldery z dřevěných nebo kovových konstrukcí, které umíme navrhnout do jakéhokoliv prostoru. Realizaci našich lezeckých stěn zajišťuje naše partnerská firma Walltech Climbing s.r.o.


Podívejte se na ukázky

našich realizovaných projektů.

 • MODERNÍ REKREAČNÍ OBJEKT

 • VÝMĚNA DŘEVĚNÉHO KROVU NA RODINNÉM DOMĚ

 • GARÁŽOVÉ STÁNÍ

 • KOMPLEX BYTOVÝCH DOMŮ V JIZERSKÝCH HORÁCH

 • ZAHRADNÍ ALTÁN

 • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V OBCI PŘÍCHOVICE


Jsme součástí skupiny 2MAD.

Nabízíme komplexní řešení pro váš projekt.

Umíme projekt realizovat od úplného začátku, od návrhu až po jeho konečnou realizaci. Během mnoha našich projektů jsme dospěli k tomu, že pokud chceme dosáhnout výsledků, se kterým budeme my i naši klienti absolutně spokojení, potřebujeme mít co největší kontrolu nad vznikající stavbou. Naše firmy nám dávají jistotu skvěle odvedené práce.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže vám rádi připravíme cenovou nabídku jen pro ty služby, které aktuálně potřebujete.

Logo 2MAD

Naše architektonické studio 2MAD s.r.o. se postará o to, aby Vaše představy a sny dostaly konkrétní podobu. Zpracujeme vám architektonický návrh.

Logo 2MAD Building

Naše stavební firma 2MAD Building s.r.o. zajišťuje kompletní projekční činnost a stará se o to, aby byl projekt zrealizovaný správně – ve slíbeném termínu a za domluvený rozpočet.

Projekt 4Elements Living ztvárňuje naši vizi o moderní roubence, která spojuje tradiční české postupy a moderní komfort bydlení do nového celku.


Usnadníme vám

každou fázi realizace.

Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu od samého začátku až do konce. To zahrnuje projektovou přípravu, výrobu konstrukce i následnou montáž přímo u vás na stavbě. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže vám rádi připravíme cenovou nabídku jen pro ty služby, které aktuálně potřebujete.

ŘEŠENÍ

DETAILŮ KONSTRUKCÍ

Nabízíme řešení složitých konstrukčních detailů v návaznosti na estetiku a funkčnost. Chceme, aby výsledné konstrukce dobře fungovaly i dobře vypadaly. Zároveň dbáme na to, aby výsledná řešení nebyla nesmyslně drahá na realizaci.

PROJEKTY DŘEVĚNÝCH
KONSTRUKCÍ

Vytváříme návrhy pro uspořádání prvků vaší nosné konstrukce, statické návrhy pro umístnění konstrukcí na vaši stavbu a cenové nabídky na realizaci, montážní práce a dopravu.

PŘÍPRAVNÉ REALIZAČNÍ
PRÁCE

Pro každý projekt připravujeme výrobně montážní dokumentaci, naskladňujeme dřevo na stavbu dle vašich požadavků a zajišťujeme dopravu i na obtížně dostupná místa.

ARCHITEKTONICÉ
NÁVRHY

Architektonický návrh vytváříme přímo s investorem tak, aby vyhovoval jeho skutečným potřebám. Umíme realizovat všechny etapy projektu včetně výběru místa nebo pozemku.

TESAŘSKÉ
PRÁCE

Kromě CNC dřevozpracování nabízíme i doplňující ruční práce. Naši kvalifikovaní tesaři zpracují veškeré detaily na konstrukcích tak, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

NAPIŠTE NÁM

Zašlete nám nezávaznou poptávku pro svůj projekt nebo poptejte některé z našich služeb.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

PROČ SI VYBRAT
KONSTRUKCE OD NÁS?

Nad každým projektem přemýšlíme

Před realizací neřešíme jen technicky správně udělaný projekt, ale domýšlíme detaily, které nemusí být na první pohled zřejmé. Všechna řešení navrhujeme tak, aby vypadala skvěle, ale zároveň nebyla nesmyslně drahá na realizaci.

K zakázkám přistupujeme komplexně

Jsme navázaní na různé obory, díky kterým umíme projekty řešit od návrhu až po realizaci včetně ručního opracování detailů. Pracujeme s profi nástroji a interaktivními 3D vizualizacemi, ve kterých lze projekty procházet ještě před jejich zadáním do výroby.

Šetříme váš čas i peníze

Většinu materiálu máme skladem v dobře dostupné lokalitě středních Čech. Vše připravujeme tak, abyste stavbu mohli realizovat včas a za domluvený rozpočet. Výchozí stavby jsme schopni geodeticky zaměřit, abychom měli jistotu, že půjde navazující konstrukce postavit.

NAŠI PARTNEŘI
A DODAVATELÉ

Své jméno spojujeme s firmami, u kterých si ceníme jejich profesního přístupu a na které se můžeme vždy spolehnout.