Loading...

NAŠE DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE VŽDY PERFEKTNĚ FUNGUJÍ

Vyrábíme a dodáváme technicky ověřené dřevěné konstrukce.

Každou konstrukci řešíme do těch nejmenších detailů tak, aby během realizace nevznikaly nečekané komplikace.

Pokud máte zpracovaný projekt, před výrobou ho vždy zrevidujeme, abychom měli jistotu, že výsledek bude bezchybný.

Pokud projekt nemáte, rádi navrhneme vlastních řešení a celým procesem vás provedeme!

Váš projekt dotáhneme k dokonalosti.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

DŘEVĚNÉ
KROVY

Dodáváme snadno montovatelné krovy z masivu i lepeného dřeva. Krovy realizujeme včetně precizně opracovaných pohledových prvků.

DŘEVĚNÉ
KONSTRUKCE

Vyrábíme vše od malých konstrukcí až po velké dřevostavby. Materiál odebíráme od prověřených dodavatelů, díky kterým vám dodáváme konstrukce prvotřídní kvality v domluvených termínech.

DŘEVOSTAVBY
A ROUBENÍ

Měníme vaše sny ve skutečnost. Ať už si vyberete moderní dřevostavbu nebo stylovou roubenku, vždy od nás získáte vizuálně propracovanou stavby vyzdvihující přirozenou krásu dřeva.

NÁSTAVBY
A PŮDY

Navrhujeme a realizujeme rekonstrukce pomocí dřevěných nebo ocelových konstrukcí tak, abyste ze svého původního objektu vytěžili maximum.

DROBNÁ ZAHRADNÍ
ARCHITEKTURA

Vyrábíme a dodáváme zahradní domky, chatky, pergoly, altány i zastřešená garážová stání. Námi dodané konstrukce mají dlouhou životnost pro venkovní užití. Vše navrhneme na míru podle vašich potřeb.

KONSTRUKCE
LEZECKÝCH STĚN

Jsme specialisté na designové lezecké stěny a bouldery z dřevěných nebo kovových konstrukcí, které umíme navrhnout do jakéhokoliv prostoru. Realizaci našich lezeckých stěn zajišťuje naše partnerská firma Walltech Climbing s.r.o.

USNADNÍME VÁM
KAŽDOU FÁZI REALIZACE

Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu od samého začátku až do konce. To zahrnuje projektovou přípravu, výrobu konstrukce i následnou montáž přímo u vás na stavbě. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže vám rádi připravíme cenovou nabídku jen pro ty služby, které aktuálně potřebujete.

REVIZE JIŽ HOTOVÝCH
PROJEKTŮ

Každou konstrukci začínáme kvalitně udělaným projektem. Zakládáme si na tom, aby výsledné stavby nejen dobře vypadaly, ale také fungovaly. Projekty, které obsahují chyby, proto nepřijímáme do výroby.

PROJEKTY DŘEVĚNÝCH
KONSTRUKCÍ

Vytváříme návrhy pro uspořádání prvků vaší nosné konstrukce, statické návrhy pro umístnění konstrukcí na vaši stavbu a cenové nabídky na realizaci, montážní práce a dopravu.

PŘÍPRAVNÉ REALIZAČNÍ
PRÁCE

Pro každý projekt připravujeme výrobně montážní dokumentaci, naskladňujeme dřevo na stavbu dle vašich požadavků a zajišťujeme dopravu i na obtížně dostupná místa.

ARCHITEKTONICÉ
NÁVRHY

Architektonický návrh vytváříme přímo s investorem tak, aby vyhovoval jeho skutečným potřebám. Umíme realizovat všechny etapy projektu včetně výběru místa nebo pozemku.

TESAŘSKÉ
PRÁCE

Kromě CNC dřevozpracování nabízíme i doplňující ruční práce. Naši kvalifikovaní tesaři zpracují veškeré detaily na konstrukcích tak, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

NAPIŠTE NÁM

Zašlete nám nezávaznou poptávku pro svůj projekt nebo poptejte některé z našich služeb.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

PROČ SI VYBRAT
KONSTRUKCE OD NÁS?

Nad každým projektem přemýšlíme

Před realizací neřešíme jen technicky správně udělaný projekt, ale domýšlíme detaily, které nemusí být na první pohled zřejmé. Všechna řešení navrhujeme tak, aby vypadala skvěle, ale zároveň nebyla nesmyslně drahá na realizaci.

K zakázkám přistupujeme komplexně

Jsme navázaní na různé obory, díky kterým umíme projekty řešit od návrhu až po realizaci včetně ručního opracování detailů. Pracujeme s profi nástroji a interaktivními 3D vizualizacemi, ve kterých lze projekty procházet ještě před jejich zadáním do výroby.

Šetříme váš čas i peníze

Většinu materiálu máme skladem v dobře dostupné lokalitě středních Čech. Vše připravujeme tak, abyste stavbu mohli realizovat včas a za domluvený rozpočet. Výchozí stavby jsme schopni geodeticky zaměřit, abychom měli jistotu, že půjde navazující konstrukce postavit.

UKÁZKY
NAŠICH REALIZACÍ

  • GARÁŽOVÉ STÁNÍ

  • BYTOVÝ DŮM V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • ZAHRADNÍ ALTÁN

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V OBCI PŘÍCHOVICE

  • MODERNÍ DŘEVOSTAVBA UKRYTÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  • DŘEVĚNÝ KROV RODINNÉHO DOMU V MALÉ OBCI ZA PRAHOU

NEZÁVAZNĚ POPTAT

NAŠI PARTNEŘI
A DODAVATELÉ

Své jméno spojujeme s firmami, u kterých si ceníme jejich profesního přístupu a na které se můžeme vždy spolehnout.