U výroby konstrukcí pro již existující objekty klademe důraz na to, aby navržené řešení perfektně pasovalo na předchozí části stavby. Původní objekt před přípravou projektu geodeticky zaměřujeme, abychom s jistotou věděli, že vybraný typ konstrukce bude možné použít a správně umístit. U každého objektu řešíme jeho statiku a technický stav, které pak zohledňujeme v našich návrzích. V případě složitějších konstrukcí kombinujeme různé materiály, například dřevo a ocel.

POPTAT REKONSTRUKCI PŮDY

V SOULADU S MINULOSTÍ

ZVĚTŠENÍ OBYTNÝCH A ÚLOŽNÝCH PROSTOR

Konstrukce pro starší objekty navrhujeme tak, aby se ideálně zvětšily obytné i úložné prostory, případně měníme původní dispozice. Díky velké míře prefabrikace celou konstrukci rychle smontujete, a tak nedochází ke zbytečným technologickým pauzám. To majitelé ocení zejména tehdy, když nemovitost během rekonstrukce užívají.

REALIZACE UMĚLECKÝCH PRVKŮ

U rekonstrukcí starších objektů hraje zásadní roli, aby nová konstrukce vizuálně fungovala se stávajícím objektem. Dřevo se jako ekologický stavební materiál používá už od nepaměti, a tak dobře funguje při použití u starých i nových domů. Na našem CNC centru umíme vyrobit veškeré umělecké a okrasné prvky, které v případě specifických požadavků dopracováváme ručně.

VELKÁ VARIABILITA TVARU A KONSTRUKCE

Dřevěné konstrukce z našeho obráběcího centra jsou staticky spolehlivé, a abychom měli jistotu, že nedojde k poškození původního objektu, provádíme také statické posouzení stavby. U střešních krovů dosahujeme sklonů střech až 45° a při výrobě zohledňujeme zpracování dřeva pro pohledové i nepohledové konstrukce.

REALIZOVANÉ PŮDNÍ
VESTAVBY

  • SAMONOSNÉ INTERIÉROVÉ SCHODIŠTĚ

OZVĚTE SE NÁM

Rádi by jste se dozvěděli více o našich službách, produktech nebo jen potřebujete zkonzultovat svůj projekt? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a my se vám při nejbližší možné příležitosti ozveme.

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů